• Telefon

    0 535 962 0150

    0 533 930 2149

  • Adres

    Torasan Mh. Çeşme Asfalt Üzeri

    No:362 Urla/İZMİR

Hakkımızda

Tiny house tasarlayan, üreten, satan ve teslim eden bir şirketiz. Kalite veya konfordan ödün vermeden uygun fiyatlı Tiny house inşa ediyoruz. Üretim zincirimiz yılların deneyimine sahiptir. Küçük mobil ev sektörünün öncüsüyüz. Yasal olarak sertifikalı bir üreticiyiz. Tüm ürünlerimiz test edilmekte, kontrol edilmekte ve garanti edilmektedir.

Misyonumuz

Yüksek fiyatlı konutlara bir alternatif sunmaya odaklandık. Amacımız ev sahipliğini herkes için uygun fiyatlı hale getirmektir. Müşterilerimize mümkün olan en iyi kaliteyi ve harika fiyatları sunmak için çabalıyoruz. Misyonumuz, müşterilerimizle güçlü bir güven ilişkisi kurmak ve yaşam kalitelerini yükseltmek için birinci sınıf hizmetler sunmaktır.

Ne Yapıyoruz?

Küçük evlerden ev ofislerine, bahçe alanlarından, bahçe stüdyolarına kadar şaşırtıcı ve iyi tasarlanmış yaşam alanları oluşturuyoruz. Hem ticari hem de bireysel müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Küçük evler inşa etmek için tasarım, mühendislik ve işçiliği bir araya getiriyoruz. Ekip halinde çalışıyoruz ve her zaman yeni fikirlere açığız. Tüm projeleri bilgisayar destekli teknolojilerden yardım alarak tasarlıyoruz. Pazarı gözlemleyerek, yeni trendlere ve müşteri isteklerine erken bir aşamada karşılık verebilmek için her zaman güncel gelişmeleri takip ediyoruz.

Müşterilerimizin her ihtiyacına cevap veriyoruz. En yüksek kalitede evler sunma isteği ve esnekliğine sahibiz. Duşdaki armatürden duvarların rengine kadar her adımda müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. Baştan sona eksiksiz hizmet sunuyoruz. Üretim ve teslimat sürecinin her adımını kontrol ediyoruz. Kurulum konusunda eğitimli personelimize güvenebilirsiniz.

Her Tiny house %100 kişiye özeldir. Ürün yelpazemiz çok geniş olduğundan, müşteri ihtiyacına ve bütçesine en iyi uyan ürünü seçmeye yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Her siparişi müşterilerimizin beklediği aynı yüksek standartlarla ele alıyoruz. Üretim sonrası verdiğimiz teknik destekle müşteri memnuniyetini sürdürmeye çalışıyoruz. Dürüstlüğümüz, deneyimimiz ve açık sözlü yaklaşımımız, bugünlere gelmemizi sağlamıştır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yılları aşkın inşaat tecrübemiz ve son derece yetenekli ekibimizle hayalinizdeki küçük evi gerçeğe dönüştürmek istiyoruz. Her müşterimize en düşük fiyat garantisini sunmanın yollarını arıyoruz.

Üzerimize düşeni yapmaya önem veriyoruz. Her türlü sorunuzu yanıtlamak için güler yüzlü bir müşteri hizmetleri ekibimizle haftanın yedi günü yanınızdayız.  Müşterilere danışmak, ihtiyaçlarınızı ve endişelerinizi anlamak bizim için önem arz ediyor.

 

Etiket Kelimeler : abc tiny house, hakkımızda, biz kimiz,